PAYLAŞIMIN YENİ ADRESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAYLAŞIMIN YENİ ADRESİ

ÇaKaL - HaSaBo - DJNeFReT

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ikincil meslekler ayrıntılı anlatım

YazarMesaj
hasabo
Admin
Admin
hasabo

ikincil meslekler ayrıntılı anlatım Empty
MesajKonu: ikincil meslekler ayrıntılı anlatım   ikincil meslekler ayrıntılı anlatım Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 9:14 pm

FISHING
Bir dere veya göl kenarına oturarak doğayla baş başa kalmak ve saatlerce sakince balık tutmak istiyorsanız balıkçılığı seçebilirsiniz. Tuttuğunuz balıkları aşçılara satabilirsiniz. Ayrıca balık tutarken oltanıza takılan çeşitli nesneler Alchemy de kullanıldığından, Herbalism ve Alchemy birincil mesleklerinin yanında balıkçılığı seçebilirsiniz.

COOKING

Eğer her yaratıkla savaşmadan önce canınızın dolmasını bekliyorsanız ve bu yüzden sık yiyecek tüketiyorsanız aşçılık tam size göre bir meslek. Yaratıklardan çıkan yiyecek parçalarını veya balıkçılıkla tutulmuş balıkları leziz yemeklere çevirebilirsiniz. Bunları diğer oyunculara da satabilirsiniz.

FIRST AID

Terzilerde olduğu gibi yaratıklardan düşen kıyafet parçalarını kullanarak kendinize bandajlar hazırlayabilirsiniz. Özellikle savaş aralarında hızlı iyleşmek isteyenler için ilk yardımı tavsiye edebiliriz.

ikincil meslekler ayrıntılı anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-